Warsztat AcroYogi dla początkujących w Warszawie 19 maja

Zapraszam na jednodniowy warsztat, podczas którego zapoznamy się z podstawami AcroYogi. Warsztat jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych, które chciałyby utrwalić podstawy swojej praktyki.

Program:
Niedziela, 19 maja. Godz. 15:00-16:30, 17:00-18:30

Podczas tego warsztatu skupimy się na budowaniu fundamentów do praktyki acroyogi. Poznamy zasady bazowania i latania, techniki asekuracji. Rozpoczniemy od nauki podstawowych pozycji i przejść między nimi, aby nauczyć się panować nad balansem i pracować z ciężarem. Zapoznamy się również z relaksacyjną częścią acroyogi (“terapeutyczne latanie”).

Koszt udziału: 160 zł (całość)

Marta Witecka – jest nauczycielką stania na rękach, acroyogi i jogi. Jest prekursorką acroyogi w Polsce i od kilku lat prowadzi warsztaty z tych dziedzin, głównie w Europie. Obecnie mieszka w Halle, w Niemczech, gdzie uczy, praktykuje, trenuje i prowadzi „życie jogowe poza matą” Promuje świadome i wolne życie oraz dbałość o otaczającą nas naturę.

Regulamin warsztatu:

W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconego warsztatu, jeśli rezygnacja ma miejsce po 6 maja. Zwrot kosztów następuje w przypadku, gdy znajdzie się osoba, która zajmie zwalnianie miejsce.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. O rezerwacji miejsca na warsztacie decyduje wcześniejsza wpłata zaliczki w wysokości 50% pełnej kwoty.

Zgłoszenie proszę kierować na maila: contact@martawitecka.com.
Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu przy nie wystarczającej ilości zgłoszeń. W takim wypadku wszystkie wpłacone kwoty zostaną uczestnikom zwrócone.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s