Sielskie Wakacje w Dolinie Harmonii z Martą Witecką

Sielskie Wakacje w Dolinie Harmonii 9-19.07.20

Witaj! Marzą Ci się prawdziwe wakacje od miejskiego zgiełku i pędu codzienności? Nie jest łatwo oderwać się od codziennych spraw, ale ja podejmę wyzwanie – zabieram Cię na jogowy relaks do Doliny Harmonii!

Dolina Harmonii to miejsce stworzone z myślą o osobistej transformacji, położone w pięknym, ustronnym i magicznym miejscu na Pogórzu Izerskim, nieopodal Szklarskiej Poręby. Szukający wytchnienia od zgiełku miasta zaznają tu błogiego wypoczynku, odżywczych smaków, inspirujących warsztatów i spotkań, duchowych eksploracji, a przede wszystkim kojącej mocy Natury.

MIEJSCE: Dolina Harmonii położona jest w ustronnym miejscu w Górach Izerskich na terenie obszaru Natura 2000, wśród łąk i lasów z unikalną fauną i florą. Stąd do Kopańca, czyli najbliższej wioski, jest 1,5 km, a Szklarska Poręba leży tuż za wzniesieniem.

POKOJE: Przytulne i wygodne pokoje 2, 3 oraz 5 osobowe pozwolą wytchnąć od miejskiego zgiełku i cieszyć się niezmąconą ciszą. Leśny domek oraz Bacówka to wypoczynek dla całej rodziny lub grupy przyjaciół, pragnących wypocząć na łonie natury we własnym gronie.

PRAKTYKA: Jogę praktykować będziesz z Martą Witecką (www.martawitecka.com). Codziennie rano i wieczorem zapraszam Ciebie starannie przygotowane zajęcia jogi, medytację prowadzoną oraz pranayamę. W planie są również warsztaty z AcroYogi oraz stania na rękach. Wszystkie aktywności fizyczne są odpowiednie dla zupełnie zielonych w temacie!

DODATKOWE WARSZTATY: Podczas wyjazdu zapraszam Ciebie na warsztat poświęcony zielarstwu – będziemy zapoznawać się z różnego rodzaju ziołami i ich właściwościami, uczyć się rozpoznawać je i stworzymy własną ziołową herbatkę z mistrzem zielarstwa!

DZIECI: Dzieci są na wyjeździe mile widziane, jednak nie przewiduję opieki dla dzieci w trakcie trwania warsztatów jogowych i sportowych. Prawdopodobnie możliwe będzie skorzystanie z Leśnej Szkółki dla dzieci – skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się o szczegółach, jeśli chcesz przyjechać z dzieckiem.

KOSZT: 2235 zł (płatność do 15.02). 2435 zł (płatność po 15.02)
Cena zawiera: 10 noclegów (pt-nd), pełne wyżywienie 3x dziennie (wegetariańskie/wegańskie), zajęcia jogi 2x dziennie, wszystkie warsztaty (acroyoga, stanie na rękach, zielarstwo) oraz opiekę organizatora. Dojazd we własnym zakresie.

Więcej informacji o miejscu oraz o dostępnych pokojach: www.dolinaharmonii.pl

PYTANIA I ZAPISY: contact@martawitecka.com

INFORMACJA DODATKOWA: Celem tego wyjazdu jest zarówno podróż w góry, jak i wgłąb siebie, wprawienie ciała w ruch i ukojenie umysłu. Będziemy przebywać wśród natury w miejscu, które poprzez odpoczynek w nieskażonym środowisku, praktykę jogi i bezpośredni kontakt z naturą umożliwia przemiany na poziomie ciała, umysłu i ducha.

REGULAMIN: Liczba miejsc na wyjazd jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu, jeśli nie zbierze się na niego minimalna liczba 10 osób do dnia 28.02.20. Rezerwacja miejsca na warsztat odbywa się poprzez wpłatę zaliczki na konto organizatora w kwocie 50% pełnej ceny za wyjazd. Zaliczka jest zwrotna do 28.02.20, po tym terminie jest bezzwrotna, chyba że wyjazd zostanie odwołany. Uczestnik zostaje zakwaterowany w pokoju, który sam wybierze, chyba że przyjeżdża w pojedynkę – zostanie wtedy zakwaterowany w pokojach z innymi uczestnikami, po wcześniejszym wspólnym uzgodnieniu tej kwestii. Uczestnicy biorą odpowiedzialność za ocenę, czy praktyki fizyczne oferowane na wyjeździe są dla nich odpowiednie i zobowiązują się do wcześniejszego zweryfikowania stanu swojego zdrowia i możliwości fizycznych. Uczestników wyjazdu obowiązuje regulamin Doliny Harmonii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s