Warsztat acroyogi dla początkujących Warszawa 6 maja ’18

Zapraszam na jednodniowy warsztat, podczas którego zapoznamy się z podstawami AcroYogi. Warsztat jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych, które chciałyby utrwalić podstawy…

Program:

I blok: 10:00-12:30, II blok – 13:30-16:00

Podczas tego warsztatu skupimy się na budowaniu fundamentów do praktyki acroyogi. Poznamy zasady bazowania i latania, techniki asekuracji. Rozpoczniemy od nauki podstawowych pozycji i przejść między nimi, aby nauczyć się panować nad balansem i pracować z ciężarem. Zapoznamy się również z relaksacyjną częścią acroyogi (“therapeutic flying”).

Koszt udziału: 170 zł/5h (150 zł przy wpłacie do 6 kwietnia ’18)

REJESTRACJA: https://acroyogawitecka.typeform.com/to/IozyLG

Wpłaty w wysokości 50% pełnej kwoty proszę kierować na poniższy numer konta:

mBank: 53 1140 2004 0000 3402 7611 8637
Marta Witecka
Tytuł: “acroyoga warszawa maj”

Inna forma płatności? Skontaktuj się proszę ze mną.

Proszę nie dokonywać wpłat bez wcześniejszej rejestracji online.

Warsztat poprowadzi Marta Witecka.
www.martawitecka.com

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Tylko wpłata zaliczki w wysokości 50% pełnej kwoty za warsztat rezerwuje na nim miejsce. Wpłacane kwoty od pierwszego dnia kwietnia są bezzwrotne* – prosimy o przemyślane decyzje (zwrot po tym terminie następuje w przypadku, gdy znajdzie się osoba, która zajmie zwalnianie miejsce oraz w momencie odwołania warsztatu przez organizatora, bądź zmiany jego terminu). Zastrzegam sobie prawo odwołania warsztatu w każdym momencie bez podania przyczyny. Ilość miejsc na warsztacie ograniczona.